Četiri vukovarske karatistice predstavljat će Hrvatsku na Balkanskom prvenstvu

Nastup na KUP-u Hrvatske Nastup na KUP-u Hrvatske Foto: Karate klub Vukovar '91

Na KUP-u Hrvatske održanom 16. travnja članice Karate kluba Vukovar '91 osvojile su tri brončane medalje, Nika Andrić u katama a Agata Šeremet i Katja Štalmajer u borbama. Tena Čošić zauzela je 7. mjesto. Kup Hrvatske bio je ujedno i izborni turnir za Balkansko prvenstvo na koje su se kvalificirale Nika Andrić u katama te Katja Štalmajer, Agata Šeremet i Klara Sabo u borbama. One će biti dio Hrvatske reprezentacije na Balkanskom prvenstvu koje će se održati u Crnoj Gori.Karate 2

Također je održano i Prvenstvo Hrvatske za starije uzraste na kojem su nastupile Nika Andrić, Lucija Mikličanin, Renata Selak i Nela Radonić.karate 3 - Što reći ? Jednostavno sam preponosan na cure. Napokon su njihova velika želja, odricanje, rad i trud nagrađeni s ovakvim rezultatom. Ja kao trener, cijela uprava kluba i stručni stožer smo prezadovoljni. Imati u klubu četiri cure koje će predstavljati Hrvatsku nacionalnu selekciju (reprezentaciju) na Balkanskom prvenstvu u Crnoj Gori je stvarno veliki rezultat za naš klub, a vjerujem i za grad Vukovar. Idemo dalje, dan odmora i onda nastavljamo raditi, truditi se i pokušati biti još bolji – rekao je Jurica Matanović predsjednik Karate kluba Vukovar '91.karate 4