Vukovar 1991 – Kustošija 2:0

Vukovar 1991 - Kustošija Vukovar 1991 - Kustošija Foto: Janoš Kery

HNK Vukovar 1991 je po hladnom i kišovitom vremenu pobijedio Kustošiju 2:0. Poveo je Vukovar prekrasnim pogotkom Ivana Radoševića u 13. minuti susreta. Radošević je s 30-ak metara neobranjivo pucao u desni donji kut vratara Jerolimova. U 53. minuti dosuđen je kazneni udarac za Vukovar. Izveo ga je Mustedanagić, Jerolimov je dirao loptu ali je ona ipak odsjela u mreži gostujuće ekipe. Vukovar je propustio i 3-4 čiste prilike za povećanje rezultata dok su gosti uspjeli stvoriti dvije poluprilike. - Nakon poraza u Zmijavcima najbitnije je bilo da se resetiramo da nas taj poraz ne potrese s obzirom da nam porazi nisu česti. Danas smo odigrali pravu natjecateljsku utakmicu, pametnu, točno kako se igra za bodove. Još jednom čestitam momcima na današnjoj utakmici i svemu što su napravili. Njima i vašim čitateljima želim sretan Uskrs – rekao je trener Vukovara Miroslav Bojko.

U četvrtak su Cibalija i BSK odigrali 0:0 a Dubrava Tim kabel i Dugopolje 1:1. Danas igraju Orijent 1919 – Jarun, Rudeš – Croatia i Solin – Hrvatski dragovoljac. Na ljestvici vodi Rudeš s 52 boda, Vukovar je drugi s 46 dok je Cibalija treća s 42 boda.