Vukovar 1991 – Bedem 3:0

Vukovar 1991 - Oriolik Vukovar 1991 - Oriolik Foto. Kery

Nakon gubitka bodova u Kutjevu Vukovar 1991 došao je do bodova protiv Bedema. Poveo je Vukovar pogotkom Clementa Awounya u 14', na 2:0 povisio je Robin Gonzalez u 60', a 3:0 je postavio Josip Barišić u 83' – Nakon šoka u srijedu i gubitka dva već osvojena boda ova utakmica protiv Bedema je bila jako bitna i psihološki teška. Start utakmice je bio najbolji u zadnjih 5-6 utakmica gdje smo potpuno izdominirali Bedem. Već smo u prvih deset minuta imali 3-4 stopostotne situacije. U 14' smo zabili prvi gol i držali koncentraciju maksimalnu do kraja utakmice. Bedemu smo dozvolili jako malo toga prema naprijed i zasluženo dobili utakmicu 3:0 – rekao je trener HNK Vukovar 1991 Miroslav Bojko.

Omladinac Gornja Vrba – Vuteks Sloga 3:1

Vuteks Sloga je ušla u seriju slabih rezultata, no u tri zadnje kola dovoljna je jedna pobjeda da osiguraju ostanak u ligi. Domaćini su poveli u 9' pogotkom Davida Dorića, na 2:0 je povisio Toni Mrvelj u 23'. Vuteks Sloga je smanjila u 49' iz kaznenog udarca pogotkom Stefana Bingulca. Konačan rezultat postavio je Toni Mrvelj u 70' također iz kaznenog udarca – U bitnom trenutku za ekipu mi nismo bili ni blizu onog željenog nivoa. Mi jesmo bili dominantniji i u posjedu lopte bolji ali nogomet se igra za golove a ne za posjed lopte. Mi imamo puno kadrovskih problema ne samo u ovoj utakmici nego tijekom cijele sezone, mali fond igrača. Nismo smjeli dozvoliti sebi da na onaj način izgubimo utakmicu. Prije svega mislim na to da smo napravili dvije individualne kardinalne greške gdje smo isključivo zahvaljujući našim greškama gubili 2:0. Od poluvremena smo zaigrali ofenzivnije, na vrijeme smo smanjili na 2:1. Ostavili smo svjesno riskirajući veliki prostor u zadnjoj liniji jer smo pritiskali cijelo vrijeme. Sredinom drugog poluvremena iz penala su došli do 3:1. Krajnji utisak je da smo mi igrali a da su oni davali golove – rekao je trener Vuteks Sloge Đorđe Bojić.

Ostali rezultati 31. kola: Croatia Đakovo – Slavonac Bukovlje 3:1, Slavija Pleternica – Slavonija 3:1, Belišće – Čepin 3:0, Darda - Kutjevo 1:4, Oriolik – NAŠK 2:1. Marsonia – Graničar Županja 2:0, Sloga Nova Gradiška – Zrinski Jurjevac 1:4.