Prvo srebro za vukovarske veslačice

Hrvatski veslački klub Vukovar Hrvatski veslački klub Vukovar Foto: HVKV

Na prvoj regati ove sezone održanoj na Jarunu, pod nazivom „Otvoreno prvenstvo Zagreba“ nastupile su kadetkinje Hrvatskog veslačkog kluba Vukovar, te su odmah osvojile i prvu medalju. Ivana Građanski i Ema Tomić u dvojcu na pariće osvojile su srebrnu medalju, odveslale su sjajnu prvu utrku ove sezone, a do zlata su ih dijelile svega 32 stotinke. Nastupila je još i Laura Kerek u samcu te je osvojila odlično 5. mjesto.

Ivana Građanski i Ema Tomić, su odveslale sjajnu prvu utrku ove sezone, do zlata su ih dijelile svega 32 stotinke. Nažalost, utrku su veslale u 17 godina starom čamcu koji je već dotrajao i upravo su ovakve utrke i ovakvi veslači/veslačice razlog zbog kojeg je Hrvatski veslački klub Vukovar pokrenuo kampanju nabavke novog dubla/dvojca, kako bi Ivana i Ema ostvarile svoj puni potencijal i osvajale najsjajnija odličja.