HRV administrator
Rezultati 16. kola: Negoslavci – Sremac 0:3, Sloga – Dunav 2:1, Sinđelić – Šarengrad 0:1, Tompojevci – Borac 1:2, Mitnica – Bršadin 1:2, Hajduk – Mladost 4:2.
Tablica:
1. Šarengrad 39
2. Sremac 35
3. Borac 34
4. Sinđelić 34
5. Bršadin 25
6. Sloga (B) 24
7. Negoslavci 19
8. Dunav 17
9. Mitnica 15
10. Hajduk (B) 12
11. Mladost 11
12. Tompojevci 9
U 17. kolu sastaju se: Hajduk (B) – Negoslavci, Mladost – Mitnica, Bršadin – Tompojevci, Borac – Sinđelić, Šarengrad – Sloga (B), Dunav – Sremac
Rezultati 13. kola: Borovo – Hajduk (V) 2:0, Opatovac – Lovas 0:1, Lipovača – Sokol 2:3, Petrovci – Sloga (P) 0:2.
Tablica:
1. Sokol 26
2. Mohovo 23
3. Lovas 22
4. Opatovac 21
5. Sloga (P) 18
6. Borovo 16
7. Lipovača 8
8. Petrovci 6
9. Hajduk (V) 4
U 14. kolu sastaju se: Hajduk (V) – Petrovci, Sloga (P) – Mohovo, Sokol – Opatovac, Lovas – Borovo.
Rezultati 20. kola: Budućnost – Vidor Matijević 1:3, Šokadija – Slavonac 2:0, RAŠK – Mladost 2:2, HAŠK Sokol – Tomislav 2:1, Sloga – Frankopan 2:2, Radnički – Sladorana 3:1, Dilj – Hrvatski Sokol 2:0
Tablica.
1. Vidor Matijević 42
2. Tomislav 41
3. HAŠK Sokol 40
4. Slavonac 40
5. Šokadija 38
6. Dilj 36
7. Radnički 35
8. Frankopan 30
9. Sloga 30
10. Mladost 24
11. Budućnost 18
12. Sladorana 10
13. Hrvatski sokol 8
14. RAŠK 5
Parovi 21. kola: Dilj – Budućnost, Hrvatski Sokol – Radnički, Sladorana – Sloga, Frankopan – HAŠK Sokol, Tomislav – RAŠK, Mladost – Šokadija, Slavonac – Vidor Matijević.
Rezultati 20. kola: Slavonija – Valpovka 7:0, Jedinstvo – Fruškogorac 3:0, Slavonac – FEŠK 2:1, Mladost – Torpedo 5:1, Croatia – Olimpija 2:1, Nosteria – Vrbanja 8:1 .
Tablica:
1. Darda 40
2. Jedinstvo 37
3. Mladost 33
4. Slavonija 33
5. FEŠK 30
6. Nosteria 28
7. Slavonac 27
8. Vrbanja 24
9. Fruškogorac 21
10. Valpovka 21
11. Croatia 19
12. Torpedo 15
13. Olimpija 10
Parovi 21. kola: Vrbanja – Bogdanovci, Olimpija – Mladost, Torpedo – Slavonac, FEŠK – Jedinstvo, Fruškogorac – Slavonija, Valpovka – Darda
Rezultati 24. kola. Bedem – Grafičar Vodovod 1:0, NAŠK – Bobota Agrar 2:2, Maronia – Livada Željezničar 2:1, Jadran – Mladost (C) 4:0, Čepin – Graničar 7:0, Metalac – Hajduk 7:1, Zrinski (J) – Otok 2:1 i Vihor – Vuteks Sloga 1:0.
Tablica:
1. Marsonia 58
2. Bedem 53
3. Metalac 47
4. Bobota Agrar 41
5. Hajduk 36
6. Čepin 35
7. Zrinski (J) 35
8. Vuteks Sloga 35
9. NAŠK 31
10. Grafičar Vodovod 29
11. Jadran 28
12. Livada Željezničar 26
13. Mladost (C) 26
14. Vihor 26
15. Graničar 24
16. Otok 18
U 25. kolu sastaju se: Vutes Sloga – Marsonia, Otok – Vihor, Livada Željezničar – Bedem, Graničar – hajduk, Mladost (C) – Zrinski (J), Čepin – Metalac, Bobota Agrar – Jadran i Grafičar Vodovo – NAŠK.
TREĆA HRVATSKA RUKOMETNA LIGA ISTOK - ŽENE
Rezultati 16. kola: Slavonka – Vukovar 16:25, Orahovica – Požega 23:18, Olimpija MN Cerna 28:31, Mikleuš – Vinkovci 24:34 i Petrijevci – Baranja BM 24:32
Tablica:
1. Multinorm 28
2. Vukovar 28
3. Slavonka 20
4. Baranja BM 18
5. Vinkovci 18
6. Petrijevci 16
7. Olimpija 12
8. Orahovica 11
9. Požega 6
10. Mikleuš 2
Do kraja prvenstva ostala su još dva kola. Ukoliko rukometašice Vukovara pobjede Požegu u gostima koja je pretposljednja ekipa prvenstva, na svom će terenu odlučivati o prvaku.
Predsjednik kluba Slobodan Božanović očekuje pobjede: Na gostovanju očekujemo povoljan ishod za našu ekipu jer smatram da smo ovog trenutka kvalitetnija ekipa od Požege. U zadnjem kolu dočekujemo Multinorm iz Cerne koja je kvalitetna ekipa i ta će utakmica odlučiti o prvaku. Cilj je ulazak u Drugu ligu.
U 17. kolu sastaju se: Petrijevci – Slavonka, Baranja BM – Mikleuš, Vinkovci – Olimpija, Multinorm – Orahovica i Požega - Vukovar
DRUGA HRVATSKA RUKOMETNA LIGA SJEVER
Rezultati 21. kola: Brod – Ivanska 36:27, Viro Virovitica – Vidovec 22:30, Novska – Borovo 17:37, Požega – Slatina 29:23, Koprivnica – Garešnica 27:26 i Nova Gradiška – Nexe 2 38:26
Tablica:
1. Nova Gradiška 33
2. Vidovec 30
3. Viro-Virovitica 29
4. Požega 26
5. Borovo 24
6. Slatina 23
7. Garešnica 23
8. Brod 22
9. Nexe 2 16
10. Koprivnica 11
11. Ivanska 10
11. Novska 4
U posljednjem 22. kolu sastaju se: Nexe 2 – Brod, Ivanska – Koprivnica, Garešnica – Viro Virovitica, Vidovec – Novska, Borovo – Požega i Slatina – Nova Gradiška
MEMORIJAL VUKOVARSKIH BRANITELJA
Mladi nogometaši Dinama obranili su prošlogodišnju titulu pobjednika turnira "Memorijal vukovarskih branitelja" pobijedivši u finalu ekipu Rijeke 3:0. U utakmici za treće mjesto Selekcija hrvatskog svjetskog kongresa Njemačka boljim izvođenjem jedanaesteraca pobijedila je Slaven Belupo 6:5, u regularnom dijelu utakmice rezultat je bio 1:1.
U polufinalnim utakmicama Dinamo je pobijedio Selekciju hrvatskog svjetskog kongresa Njemačka 2:1, a Rijeka je bila bolja od Slaven Belupa pobijedivši rezultatom 1:0
Najboljim igračem turnira proglašen je Tomislav Krizmanić (Dinamo). Najbolji strijelac je Ivan Svržnjak (Slaven Belupo) a najbolji vratar je Marko Šušak (Rijeka). Nagrada fair playa pripala je ekipi Slaven Belupa.
REZULTATI 13. MEMORIJALA VUKOVARSKIH BRANITELJA
Četvrtak 23.4.2015.
Gradski stadion Vukovar Skupina „C“
9,30 sati CIBALIA – VUKOVAR 1991 2-0
16,00 OSIJEK – SLAVEN BELUPO 1-1
17,00 CIBALIA – HRV. DRAGOVOLJAC 0-1
18,00 OSIJEK – VUKOVAR 1991 3-0
Petak, 14.04.2015.g.
Stadion Borovo naselje Skupina „A“
9,00 sati DINAMO – ŠIROKI BRIJEG 0-0
10,15 ZAGREB – JADRAN 0-0
16,15 DINAMO – JADRAN 6-0
17,30 ZAGREB - ŠIROKI BRIJEG 3-0
Igralište HNK Radnički Skupina „B“
9,00 sati ZADAR – SELEK. HR. SVJET. KONGRESA NJEMAČKA 0-1
10,15 SPLIT – ISTRA 1961 0-0
16,15 ZADAR – ISTRA 0-1
17,30 SPLIT- SELEKCIJA HRV, SVJ.KONG. 3-1
Gradski stadion Vukovar Skupina „C“
9,00 CIBALIA – SLAVEN BELUPO 0-2
10,15 VUKOVAR 1991 – HRV. DRAGOVOLJAC 0-3
16,15 OSIJEK – HRV. DRAGOVOLJAC 0-1
17,30 VUKOVAR 1991 – SLAVEN BELUPO 0-6
Stadion „Ivan Barun“ Bogdanovci
9,00 HAJDUK – SELEKCIJA HRVATA AUSTRIJA 5-1
10,15 LOKOMOTIVA – RIJEKA 1-1
16,15 HAJDUK – RIJEKA 0-1
17,30 LOKOMOTIVA – SELEKCIJA HRVATA AUSTRIJA 2-1
Subota 25.04.2015.
Stadion Borovo naselje Skupina „A“
9,00 sati DINAMO – ZAGREB 2-0
10,15 JADRAN – ŠIRKOI BRIJEG 0-3
Stadion HNK Radnički Skupina „B“
9,00 sati ZADAR – SPLIT 1-0
10,15 ISTRA 1961 – SELEKCIJA HRV. SVJ.KONGR. 0-5
Gradski stadion Skupina „C“
9.00 sati OSIJEK - CIBALIA 4-0
10,15 HRV. DRAGOVOLJAC – SLAVEN BELUPO 0-3
Stadion „Ivan Barun“ Bogdanovci Skupina „D“
9,00 sati HAJDUK – LOKOMOTIVA 2-1
10,15 RIJEKA – SELEKCIJA HRVATA AUSTRIJA 4-2
POLUFINALE
Stadion Borovo naselje
DINAMO - SELEKCIJA HRVATSKOG SVJETSKOG KONGRESA NJEMAČKA 2-1
Gradski stadion Vukovar
SLAVEN BELUPO - RIJEKA 0-1
Nedjelja 26.05.2015.g.
Stadion Borovo naselje
UTAKMICA ZA 3. MJESTO
SLAVEN BELUPO – SELEKCIJA HRV. SVJET. KONGRESA NJEMAČKA 5-6 (1-1)
Utakmica za 1. mjesto
DINAMO - RIJEKA 3-0
POREDAK:
-
DINAMO
-
RIJEKA
-
SELEKCIJA HRVATSKOG SVJETSKOG KONGRESA NJEMAČKA
-
SLAVEN BELUPO
NAGRADA ZA FAIR PLAY: SLAVEN BELUPO
NAJBOLJI IGRAČ: TOMISLAV KRIZMANIĆ (Dinamo)
VRATAR: MARKO ŠUŠAK (Rijeka)
STRIJELAC: IVIJAN SVRŽNJAK (Slaven Belupo) 10 golova