Rukometaši Viro-Virovitice pobjednici su 2. HRL istok

Viro-Virovitica je prvak 2. Hrvatske rukometne lige Istok, oni su u pretposljednjoj utakmici prvenstva pobijedili Borovo a u posljednjoj utakmici Osijek 2. Imaju isti broj bodova kao i Županja ali zbog boljeg međusobnog omjera Virovitica je prvak.

U posljednjem 18. kolu Borovo je gostovalo kod Petrijevaca, bila je to utakmica koja je odredila tko će biti treći na kraju prvenstva. Na žalost, Borovo nije uspjelo doći do pobjede iako je 45 minuta bio u igri. U prvom su se poluvremenu izmjenjivala vodstva a na poluvrijeme se odlazi rezultatom 15:17, s dva gola prednosti za Borovo. U nastavku su domaćini izjednačili i igralo se izjednačeno do 23:23, tada domaćini odlaze na 28:24 što Borovo do kraja utakmice nije uspjelo stići, Petrijevci – Borovo 30:27. U domaćim redovima najbolji strijelac je bio Patrik Pušić sa 7 pogodaka. Kod Borova je također 7 pogodaka postigao Dorijan Bušić, po 6 Miro Lordan i Luka Lozančić, Neven Radojević 4, dok su po 2 pogotka postigli Davor Marković i Ante Dželalija. Ostali rezultati 18. kola: Viro-Virovitica – osijek 2 35:30, Brod – Nova Gradiška BD Gruppe Austria 33:39, Pakrac – Županja 26:31 i Ivan – Orahovica 40:22.