Enna Vukovar – Kelteks 1:3

Enna - Mladost Enna - Mladost Foto: Kery

Odbojkašice Kelteksa potvrdile su da nisu slučajno druge u prvenstvu. Na gostujućem terenu u Vukovaru došle su do nove pobjede. Poveo je Kelteks 1:0 u setovima, bilo je 25:19, Ena Vukovar je dobila drugi set 25:17. U nastavku se igralo izjednačeno no više je mirnoće imao Kelteks koji je dobio treći se 25:22 i četvrti 25:21. Prigodu za revanš odbojkašice Enne Vukovar imaju već za dva dana, kada u srijedu u Karlovcu igraju s Kelteksom utakmicu četvrtfinalu Kupa Snježane Ušić. U ostalim susretima 9. kola: Dinamo – Nebo 3:0, Ribola Kaštela – Rijeka CO 3:1, Mladost – Osijek 3:0, Veli Vrh – Split 3:1, Brda – Marina Kaštela 1:3.