Zaokruženi uspjesi mladih tenisača Tenis kluba „Mitnica“

Proteklog vikenda završila je sezona za tenisače u kategorijama do 8 i 10 godina. Andrej Ogrizović i Nikola Jelenić, tenisači Tenis kluba „Mitnica“, i na posljednja dva turnira uspješno su predstavili svoj klub. Na otvorenom prvenstvu Vinkovaca za dječake do 10 godina Andrej je osvojio brončanu medalju, dok je Nikola u kategoriji za dječake do 8 godina osvojio srebrnu medalju. Na posljednjem turniru održanom 28.08. u Požegi, Nikola je osvojio zlatnu medalju i tako zaključio godinu s dvije srebrne i 4 zlatne medalje. Njihov trener Želimir Novaković zadovoljan je postignutim rezultatima te će u svrhu njihove još bolje pripremljenosti za nerednu sezonu, koja kreće od proljeća iduće godine, nastaviti redovito raditi s ovim mladim tenisačima.