Rukometaši Borova i Garešnice podijelili bodove

U 10. kolu 2. Hrvatske rukometne lige Sjever rukometaši Borova i vodeća ekipe prvenstva Garešnica odigrali su neriješeno 21:21. Na poluvremenu je bilo 13:9 za Borovo. Prvo su poluvrijeme rukomeši Borova imali pod kontrolom i vodili su od početka utakmice. I u drugo poluvrijeme ulaze odlično i imaju vodstvo od sedam golova razlike, međutim pred završetak utakmice gosti kod rezultata 20:15 prave seriju od šest uzastopnih golova i dolaze u vodstvo 20:21, da bi rukometaši Borova na kraju uspjeli spasiti bod poravnavši na 21:21. Kod domaćeg sastava po pet pogodaka su postigl Boško Polhert i Igor Franić, Matej Barić, Leo Perendija i Danijel Glavanović su postigli po tri pogotka dok je Marin Vuković postigao dva pogotka. Kod gostujućeg sastava po četiri su pogotka postigli Javor i S. Slukan, po tri pogotka Nreca, K. Slukan i Orić, dva je postigao Jakšić te po jedan pogodak Mrkalj i Kelečić

Rezultati 10. kola: Borovo – Garešnica 21:21, Čakovec – Slatina 31:28, Brod – Požega 20:28, Ivančica Ivanec – Viro Virovitica 29:25, Vidovec – Nexe 2 52:33 i Prelog – Ludbreg 32:36