3. HNL Istok

Vukovar 1991 - Varaždin Vukovar 1991 - Varaždin

Rezultati 12. kola: Marsonia – Croatia Đakovo 2:1, Međimurje – Belišće 2:0, Slavija – Bjelovar 2:0, Podravina – Višnjevac 4:3, BSK – Varaždin 0:0, Mladost (Ž) – Vukovar 1991. 3:2, Mladost A – Slavonija 1:10 i Oriolik – Koprivnica 1:2.

Mladost (Ž) - Vukovar 3:2

Poveo je Vukovar 1991. pogotkom Saše Šest u 51. minuti susreta. Na 1:1 izjednačio je osam minuta kasnije Alen Maras. Antun Ružek u novo vodstvo dovodi Vukovar pogotkom u 66. minuti, a u 68. minuti Ružek je isključen zbog drugog žutog kartona. Domačini s igračen više izjednačavaju rezultat u 80. minuti pogotkom Ivana Ivande. U 88. minuti drugi žuti karton i isključenje dobiva i Drago Lovrić. S dva igrača više domaći igrač Matija Vrbanić postiže pobjedonosni pogodak u 90. minuti susreta. U sljedećem kolu Vukovar 1991. dočekuje posljednju ekipu prvenstva Mladost iz Antina.