Karatisti Vukovara '91 nastupili na tri turnira i osvojili 14 medalja

Karatisti Vukovar '91. Kup "Rudolf Perišin" Karatisti Vukovar '91. Kup "Rudolf Perišin" KK "Vukovar '91."

"Rudolf Perišin"

U Križu je održan Memorijalni karate turnir „Rudolf Perišin“ na kojem je nastupio 361 natjecatelj iz 35 klubova, na turniru su nastupili i članovi karate kluba Vukovar`91. te su osvojili četiri medalje:

Zlatnu medalju u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je Karlo Jukić

Srebrnu medalju u kategoriji ml. kadetkinje kate pojedinačno osvojila je Ema Štalmajer

Brončanu medalju u kategoriji učenice kate pojedinačno osvojila je Asja Štalmajer

Brončanu medalju u kategoriji ml. kadeti kate pojedinačno osvojio je Alen Rubčić

"Rama Open"

U Prozoru je održano tradicionalno natjecanje u karateu pod nazivom „Rama OPEN“ na kojem je nastupilo 420 natjecatelja iz 39 klubova. Na ovom natjecanju je tradicionalno nastupio i karate klub Vukovar`91 i polučio odlične rezultate

Asja Štalmajer u kaegoriji učenice kate pojedinačno osvojila je zlatnu medalju

Karlo Jukić u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je srebrnu medalju

Ilaj Macura u kategoriji učenici kate pojednačno osvojio je brončanu medalju

Filip Belobrajdić u kategoriji učenici kate pojedinačno osvojio je brončanu medalju

Slavonski Brod 2015.“

U Slavonskom Brodu je održan 22. po redu Memorijalni karate turnir na kojem je nastupio i karate klub Vukovar`91. Na turniru je bilo 350 natjecatelja iz 45 klubova iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine i Slovačke. Najuspješnija ekipa je Karate reprezentacija USK-BiH, a titule najatraktivnijeg natjecatelja osvojio je Karlo Martić iz Slavonskog Broda, najatraktivnija natjecateljica je Hana Kuklová iz slovačke reprezentacije