Rukometaši Borova u gostima su pobijedili Pakrac 29:28

Rukometaši Borova ostvarili su i drugu uzastopnu pobjedu, ovoga puta u gostima kod pretposljednjeg Pakraca rezultatom 29:28. Do pobjede je Borovo došlo u zadnjim trenucima utakmice. Naime, u 58. minuti susreta domaćini su imali vodstvo od 28:27. U istoj minuti rezultat je poravnao Lozančić a pobjedu je Borovu koju sekundu prije kraja susreta donio Neven Radojević pogotkom iz sedmerca. Najbolji strijelci u redovima Borova bili su Neven Radojević i Dorijan Bušić sa sedam pogodaka, pet je postigao Josip Vrgoč, četiri Luka Lozančić, tri Miro Lordan, dva Karlo Nikolić i jedan Niko Maganić. Kod domaćeg sastava najefikasniji je bio Matija Šimić sa šest pogodaka. Viro-Virovitica i Županja dva kola prije kraja prvenstva bodovno su na vrhu izjednačeni a dva će posljednja kola odlučiti prvaka. Viro-Virovitica ima bolji sraz u susretima sa Županjom pa je najizgledniji kandidat za osvajanje lige.

U ostalim susretima ostvareni su ovi rezultati: Nova Gradiška – Županja 24:31, Brod – Osijek II 31:30, Ivan – Petrijevci 27:31 i Viro Virovitica – Orahovica 45:28. U 17., pretposljednjem kolu, odnosno posljednjem pred svojim gledateljima Borovo će ugostiti vodeću ekipu prvenstva Viro-Viroviticu.