Završetak natjecateljske sezone u boji srebra

Gimnastički klub Vukovar Gimnastički klub Vukovar Foto: GK Vukovar

U Samoboru je 22. prosinca održano tradicionalno natjecanje u ženskoj sportskoj gimnastici Međunarodni božićni turnir. Kao i svake godine odaziv natjecateljica je bio velik, a natjecale su se gimnastičarke iz Slovenije, Bosne i Hercegovine, i Hrvatske. Vukovarski gimnastički klub je imao predstavnice u Slobodnom i Obaveznom programu. U Slobodnom programu u kategoriji juniorki u pojedinačnoj konkurenciji, a u Obaveznom programu u kategorijama, mlađe juniorke, juniorke i mlađe seniorke u ekipnoj i pojedinačnoj konkurenciji.

Članice GK Vukovar su uspješno nastupile i ostvarile sljedeće rezultate:

U Slobodnom programu samo je jedna natjecateljica predstavljala GK Vukovar i regiju istok u kategoriji juniorki. Monika Zovko je osvojila drugo mjesto. Monika je odlično odradila natjecanje i na najbolji mogući način završila natjecateljsku sezonu.Gimnastika5

U Obaveznom programu članice GK Vukovar su nastupile u tri kategorije:

U kategoriji mlađih juniorki nastupile su: Petra Kolarić (14.), Helena Badanjak(13.) i Maja Marković (21.)

Juniorke ekipno 2. mjesto, ekipu su činile: Vita Panza (9.), Nika Budim (11.) i Atina Simić (6.)

Mlađe seniorke ekipno 1. mjesto, ekipu su činile: Miljana Poznanović (2.), Nikolina Velikić (8.), Ela Vojtkiv (7.) i Valentina Mrkonja (6.).Gimnastika6Gimnastika2Gimnastika3Gimnastika 1

Natjecanjem i druženjem u Samoboru članice GK Vukovar završile s natjecateljsku sezonu. Slijedi Božićna priredba natjecateljske skupine, u četvrtak 21. prosinca, a nakon toga kratki odmor i odmah zatim zimske pripreme.