Borovo – Orahovica 36:25

Borovo - Nova Gradiška Borovo - Nova Gradiška Foto: Janoš Kery

Borovo je u 15. kolu Druge Hrvatske rukometne lige istok pobijedilo Orahovicu 36:25. Do sredine prvog poluvremena igralo se izjednačeno bilo je 9:9. Do kraja poluvremena Borovo stvara razliku od dva gola i na odmor se odlazi rezultatom 15:13. U drugo poluvrijeme Borovo ulazi s 4 uzastopna gola i odlazi na 19:13, te od tada postepeno povećava svoju prednost do konačnih 36:25. Kod Borova Ante Marković je postigao 9 golova, Ivan Skaramuca, Ivan Pinjuh i Luka Cickai po 5, Neven Radojević, Mihael Novokmet i Luka Lozančić po 2, dok su po 1 pogodak postigli Luka Kuštro, Renato Luketić i Igor Franić. Najbolji strijelac u gostujućim redovima bio je Toni Kolarić s 9 golova. U drugom susretu Petrijevci su pobijedili Slaviju 34:24.