Borovo – Požega 74:77

Borovo - Županja Borovo - Županja Foto: Janoš Kery

Odigrane su utakmice 15. kola u Drugoj košarkaškoj ligi istok. Borovo je na svom terenu izgubilo od Požege 74:77. Prvo je poluvrijeme završilo pola koša prednosti za Borovo 40:39. Gosti su u trećoj četvrtini napravili razliku od sedam koševa 12:20 što Borovo do kraja susreta nije uspjelo stići. KK Borovo je zbog bolesti i ozljeda do kraja prvenstva ostao bez nekolicine svojih ponajboljih igrača što se u posljednjim utakmicama najbolje vidjelo na rezultatima utakmica. Mlade snage pružaju sve bolje utakmice pa su i zadnji rezultati u egalu. U ostalim susretima: Vrijednosnice Osijek – Đakovo 68:91, Županja – KA Osijek 83:62, Belišće – Marsonia 73:76.