Borovo – Belišće 68:114

Borovo - Đakovo Borovo - Đakovo Foto: Janoš Kery

Nisu uspjeli košarkaši Borova ozbiljnije parirati gostima iz Belišća. Gosti su bili bolji u svim četvrtinama, a na poluvremenu su imali velikih 28 koševa prednosti. Na kraju je rezultat bio 68:114. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Luka Šarić s 22 koša a pratili su ga suigrači Erik Weber s 21 te Domagoj Cerjak i Mihael Mamić sa 17 koševa. U redovima Borova najviše koševa je postigao Vuk Lazić – 16. Aleksandar Vuković je postigao 13, Mihajlo Ostojić 12, Aleksandar Ravkić 11, Nebojša Smiljanić 9, David Rajković 4 i Marin Tomljenović 2. Ozljede i bolesti koje su zahvatile igrače Borova traju duže vrijeme i najvažniji igrači ne igraju ili nisu dovoljno spremni što je i razlog ovakvom porazu. U ostalim susretima: Županja – Vinkovci 85:64, Borovo – Belišće 68:114, Požega – Marsonia 87:115. Utakmica između Košarkaške akademije Osijek i Vrijednosnica Osijek je odgođena.