Multinorm Cerna – Vukovar 36:18

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Kery

Odigrane su tri utakmice 13. kola. Vodeća ekipa prvenstva Multinorm Cerna bez većih je problema došla do nove pobjede protiv Vukovara. Nakon vodstva od 4:3, Multinorm pravi seriju od pet golova i dolazi do 9:3 i tu razliku lagano povećava do kraja poluvremena koje završava 19:10. Istim tempom igralo se i drugo poluvrijeme za konačnih 36:18. Najbolji strijelci u domaćim redovima bila su Vlatka i Petra Josipović koje su postigle po 6 golova. Najbolja u redovima Borova bila je Darija Foriš, također sa 6 pogodaka. Još su se u listu strijelaca upisale: Ivana Balić 3, Rebecca Havaši 2, Đurđijana Ostojić 2, a Jovana Bačić Beljić, Ivana Spajić, Marta Jović, Jelka Markanović i Iva Šarić postigle su po 1 pogodak. U ostalim susretima: Osijek 3 – Slavonka 31:18, Mikleuš – Darda 30:35.