Županja - Borovo 30:30

Borovo - Brod Borovo - Brod Foto: Kery

Kod posljednje ekipe prvenstva Županje, Borovo je odigralo neriješeno 30:30. U prvom su se poluvremenu izmjenjivala vodstva, a na odmor se otišlo rezultatom 15:16. U drugom poluvremenu Borovo je veći dio poluvremena imalo vodstvo, tako je i sedam minuta prija kraja Borovo vodilo 27:30, kod 28:30, Borovo je imalo dva isključenja i domaćini su poravnali na 30:30. Najbolji strijelac utakmice bio je domaći igrač Rafael Lovrić s 8 pogodaka dok je Luka Oršolić postigao 6, kod Borova najbolji strijelci su bili Neven Radojević sa 6 te Ivan Skaramuca i Marko Naletilić s 5 pogodaka.

U ostalim susretima 8. kola: Brod – Slatina 23:33, Feniks – LiPa 32:27, Nova Gradiška – Nexe 2 30:43, Osijek 2 – Valpovka 25:43.