Enna Vukovar – Rijeka CO 3:2

Enna Vukovar - Rijeka CO Enna Vukovar - Rijeka CO Foto: Kery

U utakmici koja je bila izjednačena i neizvjesna, odbojkašice Enne Vukovar nakon gotovo dva i pol sata borbe uspjele su doći do pobjede. Prvi je set ponudio pravu dramu. Nakon što gošće nisu iskoristile set loptu, Enna Vukovar je uspjela okrenuti set u svoju korist i dobiti ga 37:35. Drugi set dobile su gošće 23:25. Rijeka je bila bolja i u trećem setu 26:28. Domaće odbojkašice su poravnale u četvrtom setu na 2:2, bilo je 25:22. Peti set je počeo izjednačeno, a onda je Enna povela i to vodstvo držala do kraja za 15:11 i pobjedu od 3:2. - Mogu biti iznimno zadovoljna ovom utakmicom koja je bila na rubu živaca. To su dvije mlade ekipe, mi smo ove godine definitivno pomlađene. Marijeta Majer je i dalje tu, pomaže i ulazi u igru. Moram, biti iznimno zadovoljna, nisam očekivala ovako napetu i dobru utakmicu i za gledatelje, jer napokon da imamo nešto i gledatelja na utakmici – rekla je trenerice Enne Vukovar Ivana Džamarija.Enna Vukovar Rijeka CO3 objavljeno