Vukovar 1991 - Kutjevo 3:0

Vukovar 1991 - Belišće Vukovar 1991 - Belišće Foto: Kery

Uvjerljivu pobjedu su ostvarili nogometaši Vukovara 1991 na svom terenu protiv Kutjeva. Poveo je Vukovar golom Patrika Džalte u 7. minuti utakmice, na 2:0 povisio je Josip Barišić iz kaznenog udarca nakon što je srušen Lugo Paz. Konačan rezultat postavio je Patrik Đžalto u '55 minuti. Do kraja susreta Vukovar je imao 5-6 čistih prigoda ali se rezultat nije mijenjao.Vukovar 1991 Belišće objavljeno

Vuteks Sloga je u gostima izgubila od Zrinskog iz Jurjevca 1:0. Belišće je pobijedilo Slogu iz Nove Gradiške s 2:0 i dalje bježi Vukovaru dva boda. U ostalim susretima: Marsonia – Croatia Đakovo 4:1, Slavija – Oriolik 2:0, Vihor – Slavonac (B) 0:0. U nedjelju, 23. svibnja igraju Graničar – NAŠK, Bedem – Valpovka, Čepin – Slavonija.