Rukometašima Borova dvije pobjede

3. Hrvatska rukometna liga Istok

Borovo II – Mikanovci 39:25

Rukometaši Borova s visokih 39:25 pobijedili su Mikanovce u utakmici 23. kola. Gosti su samo na početku imali vodstvo i kod 0:1 i 1:2. Poluvrijeme je završilo 19:16. U drugom poluvremenu Borovo je povećavalo prednost koja je na kraju iznosila 14 golova. Najbolji strijelac bio je domaći igrač Neven Radojević s 11 golova, Naletilić je postigao 7, Luketić 5, Žulj i Abramović 4, Pinjuh i Vuković 3 a Hideg i Polchert po 1 gol. U gostujućem sastavu najbolji su bili Željko Pavković s 10 i Bruno Kulaš s 8 golova.

Rezultati 25. kola: Zrinski – Lipa 38:32, Đakovo 2 – Cestorad 32:32, Spačva 2 – Frankopan 34:26, Davor – Požega 32:35, Mladost – Borovo 2 21:24, Mikanovci – Osijek 2 28:37, Petrijevci – Tenja 30:18.