Vukovar 1991 - Bjelovar 2:2

Vukovar 1991 - Cibalia Vukovar 1991 - Cibalia Foto: Kery

Vukovar 1991 – Bjelovar 2:2

Derbi začelja bila je utakmica između Vukovara i Bjelovara, ekipa koje se bore za ostanak u ligi. Iako je Vukovar očekivao 3 boda na svom terenu, ipak su se morali zadovoljiti s 1 bodom. Gosti su poveli pogotkom Peje Kuprešaka u 11. minuti susreta, a u 26. već je bilo 0:2 za goste, strijelac je bio Tomislav Pleić iz kaznenog udarca. U 72. minuti na 1:2 smanjio je Deni Stojanac, a bod je izvukao Ivan Plum pogotkom u sudačkoj nadoknadi 90+4.

Rezultati 20. kola: Oriolik – Sloga NG 3:0, Slavija – Cibalia 0:0, Belišće – Čepin 1:0, Vukovar 1991 – Bjelovar 2:2, Mladost – Croatia Đakovo 0:2, Zrinski (J) – Marsonia 2:0, Bedem – Koprivnica 2:1, Vihor - Slavonija 1:2.