Rekord Tim – Borovo 83:91

Borovo - Belišće Borovo - Belišće Foto: Kery

2. Hrvatska košarkaška liga Istok

Pobjedom u Oriovcu košarkaši Borova zadržali su se u vrhu prvenstvene ljestvice. Odličnu formu potvrdili su u utakmici protiv Rekord Tima, bolje su ušli u utakmicu i prvu četvrtinu dobili 18:26. Domaćini do kraja poluvremena smanjuju na 42:46.

Odličan je i početak drugog poluvremena gdje Borovo odlazi na 56:73, te sa 17 koševa prednosti ulazi u završnicu utakmice. Domaćini su uspjeli smanjiti rezultat na osam koševa zaostatka za konačnih 83:91.

Uvjerljivo najbolji strijelac utakmice bio je domaći košarkaš Krešimir Bradić s 38 koševa, a slijedili su ga Marko Galić s 19 i Svan Stojsavljević s 10. U redovima Borova najviše je koševa postigao Mihael Bekavac 29, slijedili su Mario Rajšić s 25, Arijan Jovanović 10, Dino Ragač 10, Dražen Pejić 7, Robert Ragač 6, Aleksandar Jakovljević i Aleksandar Kapović po 2 koša.

U ostalim susretima KA Osijek – Vinkovci 82:79, Belišće – Županja 62:55, Požega – Vrijednosnice OS Inspekt ing 84:70.