Borovo II – Đakovo II 31:25

3. Hrvatska rukometna liga Istok

Rukometaši Borova očekivano su došli do pobjede na svom terenu protiv devetoplasirane ekipe prvenstva. Utakmica je počela izjednačeno i takvo je bilo do rezultata 10:9, tada prvi puta Borovo odlazi na dva gola prednosti 11:9 i tu prednost zadržava do kraja poluvremena.

Drugo poluvrijeme je u znaku Borova koje postiže tri uzastopna pogotka za 19:14, ali gosti uzvraćaju i opet su na 19:17. Slijedilo je razdoblje izjednačene igre da bi u završnici nakon 25:23 Borovo stvorilo veću prednost za konačnih 31:25.

Najbolji strijelac Borova i utakmice bio je Marko Naletilić s 8 pogodaka, Radojević je postigao 5, po 4 Vuković i Abramović, po 3 Pinjuh i Franić, dva je pogotka postigao Žulj a po jedan Robert Polchert i Luketić.

Za gostujući sastav Noa Mandić je postigao 7 pogodaka a slijedio ga je Matačić s 4 pogotka. U ostalim susretima: Mikanovci – Lipa 35:33, Petrijevci – Mladost 41:26, Tenja – Davor 30:24, Osijek II – Spačva II 38:19, Požega 2 – Zrinski 35:33, Frankopan – Cestorad 32:33.

U sljedećem kolu Borovo odlazi u goste vodećoj ekipi prvenstva Zrinskom.