Marina Kaštela uzvratila za poraz

Enna Vukovar - Marina Kaštela Enna Vukovar - Marina Kaštela Foto: Kery

Superliga za odbojkašice – Liga za ostanak

Enna Vukovar svoj je status ostanka u ligi riješila pa rasterećena igra zadnja tri kola. To su iskoristile odbojkašice Marine Kaštele kojima samo pobjeda igra za ostanak u ligi.

U prvom setu su vukovarske odbojkašice imale vodstvo ali su domaće igračice uspjele dobiti set 25:20. U sljedeća dva seta dominirale su domaće odbojkašice, bilo je 25:11 i 25:10 za konačnih 3:0.

Za Ennu Vukovar nastupile su: Mujan, Ćirić, Vučković, Nikšić, Polak, Derić, Bilić, Savić, Kovač, Lukić.  U sljedećem kolu Enna Vukovar odlazi u Poreč kod ekipe koja je već ispala u niži rang natjecanja pa je za očekivati lakšu utakmicu. No druga utakmica Brda – Marina Kaštela bit će posebno zanimljiva jer pobjeda i jednoj i drugoj ekipi može značiti ostanak u ligi. Moguće je da će se pitanje ostanka rješavati i u Vukovaru kada u zadnjem kolu gostuju Brda.

U Ligi za prvaka sve je riješeno, Mladost je nedostižno prva, Olimpik je drugi s tri boda prednosti nad Kaštelom i Rijekom koji tek nekim čudom mogu do drugog mjesta.