Borovo – Rekord Tim 68:60.

Borovo - Vrijednosnice Osijek Borovo - Vrijednosnice Osijek Foto: Kery

Košarkaši Borova pobijedili su Rekord Tim rezultatom 68:60. Borovo je dobro ušlo u utakmicu i prvu je četvrtinu dobilo 20:11. Gosti su stabilizirali svoju igru i drugu četvrtinu dobili 39:32. Na odmor se otišlo sa šest koševa prednosti za Borovo, bilo je 19:22. Odličan je bio i ulazak Borova u drugo poluvrijeme kada u trećoj četvrtini prave razliku od 22:10 i u zadnju četvrtinu ulaze s viškom od 18 koševa. Gosti se nisu predavali i zadnju su četvrtinu dobili 7:17, ali nedovoljno za bodove. Za Borovo su po 17 koševa postigli Mario Rajšić i Aleksandar Kapović, Jovan Đuričić 16, Mihael Bekavac 7, Dušan Knežević 6, Ivan Papeša 3, Arijan Jovanović 2. Za gostujući sastav najviše je koševa postigao Marko Galić 20 a slijedili su ga Svan Stojsavljević s 14 i Krešimir Bradić s 11 koševa.

U ostalim susretima: Vrijednosnice OS II – Požega 89:81, Vinkovci – Osijek 91:54, Županja – Belišće – odgođeno.