Enna Vukovar – Mladost 1:3

Enna Vukovar - Mladost Enna Vukovar - Mladost Foto: Kery

Ekipa Mladosti je daleko najjača ekipa prvenstva, u šest kola ostvarili su šest pobjeda bez izgubljenog seta. U Vukovar su došli kao favoriti. Međutim, prvi set dobila je Enna Vukovar 25:18. Druga dva seta dobila je Mladost bez većih problema 15:25 i 13:25. U četvrtom setu gledali smo ponovno odličnu Ennu Vukovar koja je imala prednost od 5 poena ali tada slijede dvije greške i dva servisa u mrežu, dovoljno da ekipa kao što je Mladost to kazni. Mladost je prešla u vodstvo ali se ušlo u neizvjesnu završnicu u kojoj je Mladost bila bolja dobivši četvrti set 25:19. Iako je Enna Vukovar izgubila utakmicu, ostaje joj utjeha da su igrale dobro i da su jedina ekipa koja je u dosadašnjem dijelu prvenstva Mladosti uzela set.Enna Vukovar Mladost5 objavljeno

Rezultati 7. kola: Marina Kaštela – Kaštela Cemex 0:3, Olimpik – Rijeka 3:1, Brda – Poreč 3:0, Enna Vukovar – Mladost 1:3.