Kaštela Cemex - Enna Vukovar 3:0

Enna Vukovar - Rijeka Enna Vukovar - Rijeka Foto: Kery

Superliga za odbojkašice

Kaštela Cemex – Enna Vukovar 3:0

Doživjele su odbojkašice Enne Vukovar 3 uzastopna poraza i na prvenstvenoj ljestvici zauzimaju 5. mjesto. Kaštela Cemex prvi je set dobila 25:21, u drugom setu su odbojkašice Vukovara bile blizu osvajanja seta ali je on pripao domaćem sastavu 27:25. Treći set je uvjerljivo pripao Kašteli Cemex 25:17. U sljedećem kolu Enna Vukovar je domaćin vodećoj ekipi prvenstva Mladosti koja ne samo da nije doživjela niti jedan poraz, nego u 6 utakmica nije izgubila niti jedan set. Može li Enna Vukovar prekinuti ovaj niz doznat ćemo sljedećeg vikenda.

Rezultati 7. kola: Kaštela Cemex – Enna Vukovar 3:0. Mladost – Brda 3:0, Poreč – Olimpik 3:1, Rijeka – Marina Kaštela 3:0.