Prelog – Borovo 33:23

Borovo - Vidovec Borovo - Vidovec Foto: Kery

Rukometaši Borova odigrali su jedno od najslabijih poluvremena u kojemu su postigli tek 5 golova, prvo poluvrijeme je završeno 15:5. Razlika je bila prevelika za preokret i domaćini su utakmicu sigurno završili u svoju korist. – Rezultat govori sve, pogotovo rezultat prvog poluvremena gdje smo mi izgledali slabo gdje smo se kako-tako obranili a u napadu smo bili izuzetno neefikasni bez pravog šuta na gol, bez brzog protoka lopte, praktično totalno neopasni s izuzetno velikim brojem tehničkih grešaka koje su protivniku davale mogućnost da laganim golovima drži veliku prednost. U drugom poluvremenu smo napravili iskorak, postigli smo 18 golova i imali smo priliku smanjiti na nešto manju razliku ali uz neke sitne greške je ostao rezultat kakav je bio. Mi igramo s postavom koju imamo, ona je oslabljena već treće kolo bez našeg prvog golmana Milivoja Barića koji je povrijeđen i nije na dispoziciji. Realno smo slaba ekipa za ovu ligu i još s povredama koje vučemo, jednostavno u nekim trenucima ne izgledamo dobro i ne možemo dati otpor i ti trenuci traju dovoljno dugo da protivnik napravi razliku. – rekao je predsjednik HRK Borovo Ivan Polhert

Rezultati 8. kola: Đakovo – Bjelovar 20:25, Vidovec – KTC 24:26, Viro Virovitica – Moslavina 25:25, Maksimir Pastela – Metalac 22:25, Prelog – Borovo 33:23, Osijek – PPD Zagreb 2 27:27, Medvešćak – Ivanić 26:26.