Borovo – Maksimir Pastela 25:36

Borovo - Vidovec Borovo - Vidovec Foto: Kery

Za bijeg sa začelja tablice Borovo je bodove tražilo protiv ekipe Maksimir Pastela. Međutim, utakmica je vrlo rano krenula na stranu gostujuće ekipe. Počelo je izjednačeno do rezultata 4:4, tada gosti prave seriju od 5 pogotka i odlaze na 4:9. Stečenu prednost gosti drže do kraja poluvremena 11:18. U drugom poluvremenu nije se ništa značajnije promijenilo, gosti su držali stečenu prednost od desetak golova ne dozvolivši Borovu značajnije smanjivanje razlike. Za goste su pogotke postigli Čelić 7, Jurić 6, Periša i Pleš 4, Lackovi, Cikatić i Blažević 3, Turkalj i Vrgoč 2, dok su po 1 pogodak postigli Obradović i Beliga. Za Borovo Zatezalo je postigao 7 pogodaka, Šimatić 6, Vulić 4, Franić 3, Naletilić 2 a Vuković, Burazin i Parmačević po 1 pogodak.

Rezultati 7. kola: Medvešćak ZG – Đakovo 36:21, Ivanić – Osijek 30:25, PPD Zagreb 2 – Prelog, Borovo – Maksimir Pastela 25:36, Metalac – Viro Virovitica, Moslavina – Vidovec 27:26, KTC – Bjelovar 28:32.