Bedem - Vukovar 1991 1:1

Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Foto: Kery

Županijski derbi završio je bez pobjednika 1:1. Bedem je bio bolja ekipa tijekom cijele utakmice ali je Vukovar ipak odnio bod iz Ivankova. Poveo je Bedem pogotkom Ivana Koledića u 11. minuti susreta. Ivan Plum je izjednačio u '35 pogotkom iz kaznenog udarca. Domaćini su „zaradili“ dva žuta kartona dok su kod Vukovar 1991 žute kartone dobili Đilas, Plum, Rajić i Prkić. Cerovski je dobio prvi žuti karton u 88. minuti a drugi žuti, odnosno crveni u '90. Crveni karton dobio je i Dragojević u 88. minuti susreta. Debi na klupi Vukovara 1991 imao je novi trener Željko Mažar – Utakmica je protekla na naše zadovoljstvo jer smo prije utakmice planirali da bi bili zadovoljni i jednim bodom. Međutim, u utakmicu nismo ušli najbolje, nametnuo nam se protivnik, bio je nešto agresivniji i bolji tako smo izvana primili šut koji je završio u našoj mreži. Kako je vrijeme prolazilo tako smo mi naše redove konsolidirali i uspjeli uspostaviti ravnotežu gdje smo iz jedne kontre zaradili kazneni udarac koji smo realizirali. Do kraja utakmice, moramo priznati, da smo imali i dosta sreće, međutim na naše zadovoljstvo priveli smo utakmicu kraju neodlučenim rezultatom čime smo zadovoljni. Moram napomenuti jedno a to je da smo dobili dosta žutih kartona, čak i dva crvena što će nam sigurno biti veliki hendikep za sljedeće kolo kada nam u goste dolazi Zrinski iz Jurjevca. Morat ćemo malo više poraditi na psihološkoj pripremi da nam se takve stvari u budućnosti više ne događaju – zaključio je Mažar.

Rezultati 11. kola: Bjelovar – Oriolik 3:3, Croatia Đakovo – Čepin 2:0, Marsonia – Cibalia 0:1, Koprivnica – Sloga NG 1:1, Slavonija – Slavija 1:0, Vihor – Belišće 1:0, Bedem – Vukovar 1991 1:1, Zrinski (J) – Mladost 1:1.