Mario Zovko prvi u Orašju

Mario Zovko Mario Zovko

U Orašju je povodom dana općine Orašje održan međunarodni kadetski i seniorski šahovski turnir na kojemu su nastupili i članovi ŠK Vukovar '91. Nakon odigranih 9 kola prvo mjesto je osvojio član ŠK Vukovar '91 Mario Zovko sa 7,5 osvojenih bodova. Ivan Luketić je s 4 boda osvojio 14. mjesto. Na kadetskom turniru odličan rezultat ostvarila je Josipa Zovko koja je osvojila 6. mjesto.šah

Turnir u Gunji

U Gunji je održan međunarodni šahovski kadetski i seniorski turnir na kojemu  su nastupili i članovi ŠK Vukovar '91. Turnir je odigran u 9 kola s tempom igre 10 minuta po igraču uz dodatak od 5 sekundi za svaki odigrani potez. Među ukupno 102 natjecatelja, od kojih je bilo 4 velemajstora, 2 intermajstora i 14 FIDE majstora najbolji rezultat od vukovarskih šahista u seniorskoj konkurenciji ostvario je Mario Zovko koji je sa 6 bodova osvojio 5. mjesto. Među kadetima najbolji rezultat od mladih vukovarskih šahista ostvario je Filip Marijanović koji je s 5 bodova osvojio 17. mjesto. Marin Neferanović, Andrej Urisk i Noa Ferdebar osvojili su 4,5 boda.