Slavonija - Vukovar 1991 5:0

Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Vukovar 1991 - Croatia Đakovo Foto: Kery

Nogometaši Vukovara 1991 nakon dvije uzastopne pobjede na svom terenu, doživjeli su visok poraz u Požegi od Slavonije 5:0. Ponovno je Vukovar primio gol na otvaranju utakmice u 2. minuti susreta, strijelac je bio Marko Žuljević. Isti je igrač povisio na 2:0 u '59. Na 3:0 povisio je Marko Grbeš u '68. Pet minuta kasnije bilo je 4:0 a strijelac je bio Mato Marčetić. Konačnih 5:0 postavio je Marko Karačić '80. Na klupi Vukovara ostao je prvi vratar Ilija Đilas te  Ivan Plum. Mnogi igrači su načeti ozljedama pa i u tome treba tražiti razloge porazu. Ostali rezultati 9. kola: Čepin – Oriolik 1:2, Bjelovar – Cibalia 1:3, Croatia Đakovo – Sloga NG 2:1, Marsonia – Slavija 2:1, Koprivnica – Belišće 2:5, Vihor – Mladost 4:1, Bedem – Zrinski J 1:0.