Marsonia - Vukovar 1991 3:2

Vukovar 1991 - Zadar Vukovar 1991 - Zadar Foto: Kery

Nogometaši Vukovara 1991 u Slavonskom Brodu su izgubili 3:2. Gosti su već u 3. minuti poveli pogotkom Nenada Erića. Ovo je već treća utakmica u kojoj Vukovar dobiva pogodak u ranoj fazi igre. U 14. minuti već je bilo 2:0 strijelac je ponovno bio Erić. Vukovar je smanjio početkom drugog poluvremena u 48. minuti pogotkom Miroslava Prkića ali su domaćini poveli 3:1 u 75. pogotkom Marina Begića. Nadu Vukovaru vratio je Ivan Plum pogotkom iz kaznenog udarca u 85. minuti kada je rezultat smanjen na 3:2. Do kraja utakmica rezultat se nije mijenjao.

Rezultati 7. kola: Cibalia – Oriolik 3:0, Čepin – Sloga NG 4:1, Bjelovar – Slavija 6:2, Croatia Đakovo – Belišće 2:3, Marsonia – Vukovar 1991 3:2 (1:0 Erić '3, 2:0 Erić '14, 2:1 Prkić '48, 3:1 Begić '75, 3:2 Plum '85P), Koprivnica – Mladost 4:1, Slavonija – Zrinski J 1:1, Vihor – Bedem 0:0.