Novaković petu godinu zaredom pobjednik Teniske Piramide Vukovar

Ante Vuković, Damir Novaković, Adrian Hutz Ante Vuković, Damir Novaković, Adrian Hutz

Proteklog vikenda, na terenima teniskog kluba Borovo Naselje uspješno je održan završni turnir teniske lige za rekreativce "Teniska Piramida Vukovar", čime je i službeno završila šesta po redu sezona ovog izuzetno uzbudljivog i zanimljivog natjecanja. Sezona je počela u svibnju, nastupilo je 50-ak tenisača-rekreativaca iz Vukovara i okolice, i nakon niza uzbudljivih mečeva stigao je Masters turnir na kojemu se razigravalo za titulu vladara rekreativnog tenisa u Vukovaru. Na Masters turniru snage je odmjerilo 16 najboljih igrača regularnog dijela sezone, igralo se na izrazito visokoj razini, a na kraju se ipak morao proglasiti pobjednik. U velikom finalu Damir Novaković svladao je mladog Antu Vukovića rezultatom 7-6 6-2, i tako se već petu godinu za redom okrunio titulom prvaka. Na trećem mjestu završio je Adrian Hutz, koji je u borbi za treće mjesto za protivnika imao Gorana Cerića. Organizatori Goran Blažević i Goran Cerić iznimno su zadovoljni i ponosni što se ovaj pozitivni sportski kolektiv širi i jača iz godine u godinu. Isto tako, pozivaju sve ljubitelje rekreativnog tenisa, bez obzira na spol i dob, da se priključe već u idućoj sezoni.