Karatisti Vukovara '91 uspješni u katama

Karate klub Vukovar 91 nastupio je  na 7. Zagreb Karate Kup na kojemu  je sudjelovalo 622 natjecatelja iz 77 klubova i 10 država. Karate klub Vukovar 91 nastupio je sa sedam svojih natjecatelja u pojedinačnoj kategoriji i s jednim kata timom. Natjecatelji su bili u pratnji trenera Stefana Gostimirovića i Domagoja Vitovskog  te su osvojili jedno drugo i jedno treće mjesto: 2. mjesto osvojio je kata tim u seniorskoj konkurenciji u sastavu Ivan Draganić, Alen Rubčić i Davor Macura, dok je 3. mjesto osvojio u kategoriji kate pojedinačno Karlo Kalanj. Rezultati ostalih natjecatelja na turniru: Ivan Draganić izgubio u polufinalu i u repasažu, Ema Tomić izgubila u drugom krugu, Davor Macura izgubio u drugom krugu, Karlo Jukić izgubio u prvom krugu i u repasažu, Ema Pendić izgubila u prvom krugu i Alen Rubčić izgubio u prvom krugu.