Derbi pripao Cibaliji

Hajduk T - Vukovar 1991 Hajduk T - Vukovar 1991 Foto: Kery

Cibalia – Vukovar 1991 3:0

Cibalia je opravdala ulogu favorita a do vodstva je došla već u 2. Minuti susreta pogotkom Andreja Kerića. Isti je igrač povisio na 2:0 u '42. Konačnih 3:0 u sudačkoj je nadoknadi drugog poluvremena postavio Benjamin Ždinjak. U sljedećem kolu Vukovar će ugostiti Čepin koji je na 4. mjestu prvenstvene tablice s dvije pobjede.

Rezultati 3. kola: Slavija – Oriolik 2:0, Sloga NG – Belišće 2:0, Cibalia – Vukovar 1991 3:0, Čepin – Mladost 3:1, Bjelovar – Zrinski (J) 0:1, Croatia Đakovo – Bedem 2:0, Marsonia – Vihor 5:2, Koprivnica – Slavonija 0:0.