Vukovar 1991 – Bedem 2:2

Vukovar 1991 - Belišće Vukovar 1991 - Belišće Foto: Kery

Rezultati 26. kola: Marsonia – Slavija 2:1, Bedem – Mladost 1:2, BSK – Vukovar 1991 2:2, Međimurje – Varteks 4:0, Slavonija – Belišće 2:0, Oriolik – Osijek 0:1, Bjelovar – Čepin 1:2, Koprivnica – Croatia Đakovo 0:0.

Rezultati 27. kola: Koprivnica – Marsonia 1:2, Croatia Đakovo – Bjelovar 0:1, Čepin – Oriolik 1:0, Osijek – Slavonija 5:0, Belišće – Međimurje 3:1, Varteks . BSK 0:1, Vukovar 1991 – Bedem 2:2, Mladost – Slavija 2:0.

Vukovar i Bedem podijelili su bodove. Goste je u vodstvo doveo Antun Vuksanović u 6. minuti susreta. Vrlo brzo su igrači Vukovara poravnali na 1:1 pogotkom Saše Šest u 15. minuti. Gosti ponovno dolaze u vodstvo pogotkom Ivana Validžića u 22. Konačan rezultat 2:2 postavio je Ivan Plum iz kaznenog udarca, igrala se 75. minuta. – Na kraju nismo zadovoljni konačnim ishodom obzirom da nam je 7 minuta prije kraja poništen čisti zgoditak, ja vjerujem, za našu sigurnu pobjedu. I danas ne znamo razlog zašto sudac nije pokazao na centar ali ne vrijedi više o tome pričati. Mogu samo čestitati mojim dečkima koji su u zadnjih 14 dana odigrali 6 utakmica što je nepojmljivo i njih 13 je izguralo to na najbolji mogući način. Nismo izgubili niti jednu utakmicu i uzeli smo kup Županije. U subotu smo bili lišeni usluga Matije Čakalića koji zbog obveza nije mogao nastupati i time smo bili oslabljeni. Uspjeli smo se dva puta vratiti nakon vodstvo gostiju koji su izuzetno dobra ekipa, na kraju smo trebali slaviti jer smo drugo poluvrijeme bili dominantna ekipa imali smo veći posjed lopte, više prilika i uskraćeni za taj gol. Međutim, okrećemo se gostovanju u Pleternici i obzirom na ishode drugih utakmica mislim da nam fali još jedna pobjeda u ove tri zadnje utakmice za ostanak u ligi. Tu prije svega mislim na domaću utakmicu protiv Mladosti iz Ždralova i tom pobjedom bi ostali u ligi – rekao je trener HNK Vukovar 1991 Ivica Radoš