Vukovar 1991 i Čepin podijelili bodove

Vukovar 1991 - Čepin 1:1

Nogometaši Vukovara 1991 i Čepina podijelili su bodove odigravši neodlučeno 1:1. Gosti su došli u vodstvo pogotkom Ivana Gele u 54. munuti susreta a Vukovar 1991 je poravnao rezultat pogotkom Matije Čakalića u 64 minuti. Obje su ekipe imale još nekoliko prigoda za postizanje golova ali ih nisu iskoristili. Najbolje prigode imao je domaćin u posljednjim minutama susreta kada je dvije stopostotne prigode obranio gostujući vratar Luka Kordić. – Na kraju možemo biti zadovoljni bodom gdje smo u prvom poluvremenu imali laganu dominaciju u posjedu lopte i gdje je bilo zaista teško igrati po ovom neravnom terenu. Čestitam igračima na onome što su pružili svih 90 minuta igre. Nije se lako nositi s bremenom koji nose na leđima u borbi za ostanak. Došao je Čepin, vrlo neugodna ekipa, još kada su poveli… sreća je u tome da smo brzo izjednačili i onda ste vidjeli da smo na kraju promašili dvije nevjerojatne prilike gotovo nemoguće za promašiti i to bi bila kruna ove današnje, možda najbolje igre do sada obzirom na sve ono što nas je snalazilo i u uvjetima u kojima smo radili. Vidjeli ste da je ovo danas bilo sve samo ne teren na kojemu se može igrati jedna nogometna utakmica – rekao j trener Vukovara 1991 Ivica Radoš. – Na kraju moramo biti zadovoljni. Čestitam mojim igračima na dobro odrađenom poslu. Prvo poluvrijeme smo kontrolirali utakmicu bili smo hrabri, borbeni, međutim ne previše kvalitetni. Drugo poluvrijeme smo igrali odlično, kod aktivnog rezultata 0:1 imali smo dva-tri zicera koje nismo realizirali i na kraju moramo biti zadovoljni jer do 90. minute smo bili odlična momčad a onda u minut, minut i pol jednostavno naš vratar je vrhunski obranio dva zicera, to vam je nogomet. Vjerojatno smo bili malo prepotentni i bezobrazni, htjeli smo tri boda, na kraju pretrčali smo se. Vukovar nas je doma iskontrirao i jednostavno mogli smo izgorjeti. Zadovoljni smo jednim bodom – rekao je trener Čepina Igor Toth.