Osijek uvjerljiv protiv Vukovara 1991

Vukovar - Belišće Vukovar - Belišće Foto: Kery

Osijek – Vukovar 4:0

Nogometaši Vukovara 1991 nakon neočekivanog poraza od Belišća na svom terenu, gostovali su kod vodeće ekipe prvenstva Osijeka. Teško su se mogli očekivati bodovi protiv vodeće ekipe prvenstva. Domaćini su poveli u 16. minuti susreta pogotkom Pilja, na 2:0 je povisio Lohinski u 41., isti igrač postigao je i treći pogodak na utakmici u 58. minuti i time ugasio nade Vukovara 1991 da može nešto napraviti na ovoj utakmici. Konačnih 4:0 postavio je Durdov u sudačkoj nadoknadi. Ostali rezultati 18. kola: Marsonia – Slavonija 1:0, Oriolik – Međimurje 0:3, Bjelovar – BSK 1:1, Koprivnica – Bedem 1:0, Croatia Đakovo – Slavija 0:0, Češin – Mladost 0:0, Osijek – Vukovar 1991 4:0, Belišće – Varteks 1:0.