Vukovar – Rekord Tim 67:85

Košarkaši Vukovara na svom su terenu poraženi od treće ekipe prvenstva Rekord Tima. Prvo poluvrijeme se igralo izjednačeno no obje su četvrtine pripale gostima, prva 24:27 a druga 21:22. Na odmor se otišlo s 4 koša prednosti za goste. Domaći sastav nije uspio nametnuti svoju igru niti u drugom poluvremenu a gosti su svoju prednost povećali na kraju treće četvrtine na 8 koševa. U zadnjoj četvrtini nije bilo snage kod košarkaša Vukovara za preokret pa su gosti upisali pobjedu od 67:85. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Matej Karlović s 24 koša, a pratili su ga Filip Grgić s 20 i Marko Karlović s 18 koševa. Kod sastava Vukovara Filip Zgonjanin je postigao 21 koš, Dominik Kajba 10, Luka Ilić 9, Filip Bjelanović 8, Kristijan Berišić 8, Aleksandar Pejaković 6 i Alan Mesić 5 koševa. U ostalim susretima Belišće – Županja 79:69, Vinkovci – Slavonski Brod 1946 67:60 i Đakovo – Požega 83:68. U sljedećem kolu Vukovar gostuje u Županji. Na prvenstvenoj ljestvici vodi Đakovo s 24 boda dok je Belišće drugi s 22 boda. Vukovar je 8. s 13 bodova.