Zadar – Enna Vukovar 3:2

Enna Vukovar - Zadar Enna Vukovar - Zadar Foto: Kery

Očekivalo se da će Zadar „posustati“ nakon što je izgubio realne izglede za osvajanje jednog od prva dva mjesta koja vode u Superligu. Međutim, u dvije posljednje utakmice Zadar je ostvario dvije pobjede. Prvu u gostima kod Brda 3:2 a drugu na svom terenu protiv vodeće Enne Vukovar, također 3:2. Zadar je poveo u prvom setu 25:20, Enna je izjednačila u drugom setu na 1:1, bilo je 17:25. Domaće odbojkašice imaju i drugo vodstvo u trećem setu 25:17, međutim Vukovar u četvrtom setu izjednačava na 2:2, bilo je 19:25. Peti set pripao je Zadru 15:10. Ovim porazom Enna Vukovar je i dalje prva s 18 bodova koliko imaju i druga Brda. Drenova je na svom terenu izgubila od Brda 3:0 pa je na trećem mjestu s 10 bodova. Zadar je četvrti s 8 bodova. U sljedećem kolu koje se igra 28. veljače 2018. Enna Vukovar će ugostiti Zadar a Brda Drenovu.