Košarka: Požega – Vukovar 83:77

Vukovar - Đakovo Vukovar - Đakovo Foto: Kery

Košarkaši Vukovara gostovali su kod Požege te su doživjeli poraz. Međutim, bila je to izjednačena utakmica u kojoj domaćini nisu imali lak zadatak. Prvu četvrtinu domaći su dobili 21:16, druga četvrtina je bila 18:19. Na odmor se otišlo rezultatom 39:35. U trećoj četvrtini Vukovar je smanjio na dva koša zaostatka, bilo je 60:58. U posljednjoj četvrtini Požega dolazi do pobjede, bilo je 23:19, za konačnih 83:77. U ostalim susretima: Županja – Vinkovci 77:92, Rekord Tim – Belišće 84:79, Osječki Sokol – Đakovo 87:109. U vodstvu je Đakovo s 22 boda dok je drugo Belišće s 20 bodova, Vukovar je osmi s 12 bodova. U sljedećem kolu Belišće će ugostiti Županju, Vinkovci – Slavonski Brod 1943, Vukovar – Rekord Tim i Đakovo – Požegu.