Borovo i Nexe 2 podijelili bodove

Borovo i Nexe 2 podijelili bodove Foto: Kery

Rukometaši Borova nisu uspjeli na svom terenu pobijediti Nexe 2 i na vrhu ljestvice se izdvojiti za 4 boda od prvog pratitelja. U prvom poluvremenu imalo je Borovo vodstvo od 5 golova razlike kod 11:6 i prigodu povećati vodstvo no griješi u sljedeća dva napada a potom gosti s igračem više postižu tri pogotka i vračaju se u igru. Na poluvremenu je bilo 15:13. Neizvjesno je bilo drugo poluvrijeme gdje su se izmjenjivala vodstva od dva gola razlike. U završnicu utakmice Borovo ulazi rezultatom 27:24  i bilo je na dobrom putu uzeti bodove, no do kraja utakmice nisu uspjeli realizirati niti jedan napad za razliku od gostiju koji su postigli 3 pogotka za konačnih 27:27. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Ivan Koncul, Marin Greganić je postigao 7 pogodaka a po 3 Lovro Kovačević, Tomislav Kvastek i Ivan Vulić. Najbolji strijelac za Borovo bio je Igor Franić s 8 pogodaka, 6 je postigao Dominik Šimatić, 4 Marin Šamija, po 3 Ivan Pinjuh i Luka Stojnović, 2 Davor Burazin i 1 Neven Radojević. Na prvenstvenoj ljestvici Borovo je prvo s 19 bodova, drugi je Nexe 2 sa 17 bodova dok treća Požega i četvrta Slatina imaju po 14 bodova. U sljedećem kolu Borovo će ugostiti Slatinu.