Karate klub Vukovar '91 nastupio na Balkanskom prvenstvu

Karartisti Vukovara '91 u Herceg Novom Karartisti Vukovara '91 u Herceg Novom

Karate klub Vukovar '91 nastupio je na Balkanskom prvenstvu u Herceg Novom koji se održao od 7. - 10. prosinca. 2017. Vukovar '91 je imao tri svoja predstavnik,  juniore Alena Rubčića i Davora Macuru te kadeta Ivana Draganića. Prvoga dana u pojedinačnim nastupima Alen Rubčić u repasažnoj borbi gubi za 3 mjesto te zauzima 5. mjesto. Davor Macura gubi u pred kolu repasažne borbe i zauzima 7. mjesto. Ivan Draganić gubi u drugom kolu te isti protivnik gubi u 1/2 finala od aktualnog svjetskog prvaka iz Turske. Posljednji dan natjecanja Kata ekipno kadeti-juniori gubi u borbi za treće mjesto.

2. kolo Otvorene lige Osječko-baranjske županije

Na 2. kolu Otvorene lige Osječko-Baranjske županije održane 10. prosinca 2017. sudjelovalo je 263 natjecatelja iz 16 klubova. Karate klub Vukovar 91 nastupio je s 33 natjecatelja u pratnji trenera Anite Ključik, Jurice Matanovića i Stefana Gostimirovića te su ostvarili slijedeće rezultate: u kategoriji kate pojedinačno prva mjesta osvojili su Karla Natkaj, Domagoj Roško i Ema Tomić. Druga mjesta osvojili su Karlo Bendra, Lucija Josić i Karla Molnar. Treća mjesta osvojili su Lara Amstadt, Nika Andrić, Ivano Bajrak, Vitto Furundžija, Antonio Hutz, Lana Kiš, Matej Lukić i Katja Štalmajer. Kata tim u sastavu Tibor Vaskrsić, Vitto Furundžija i Ivano Bajrak osvojio je prvo mjesto. U borbama prva mjesta su osvojili Tibor Vaskrsić i Dorotea Plavšić, drugo mjesto David Boban, dok su treća mjesta osvojili Ivan Varga, Luka Varga i Marija Zera.