Borovo – Rudeš 56:72

Borovo - Rudeš Borovo - Rudeš

Košarkaši Borova nisu uspjeli doći do prvih bodova u 4. kolu 1. Košarkaške lige a u drugoj utakmici pred domaćim gledateljima. Za razliku od prijašnjih utakmica Borovo je prve tri četvrtine bilo ravnopravno s Rudešom da bi gosti u zadnjoj četvrtini napravili razliku serijom od 10:2. Slab je bio šut za tri poena 4/19 a učinak s klupe svega 11 koševa – 3 četvrtine smo igrali vrlo dobru obranu, odigrali smo jednu pravu „mušku“ utakmicu a u zadnjoj četvrtini smo bili u jednom grču, radili smo neke greške koje se ne bi trebale događati pogotovo u zadnjoj četvrtini i u ovakvoj utakmici zašto smo platili ceh – rekao je trener KK Borovo Goran Gunjević. – Teška utakmica, rastrgana utakmica jako puno grešaka i promašenih šutova s obje strane. Na kraju smatram da smo dobili zato što su moji igrači zadnjih pet minuta bolje istrčali, bili su svježiji posljednjih par minuta možda zbog malo duže klupe koju imamo i što je moj igrač u jednom trenutku pogodio tri šuta za redom i to nam je donijelo pobjedu – rekao je trener Rudeša Milan Ličina. Najbolji strijelci u redovima Borova bili su Kovač sa 17 i Boras s 11 koševa dok je kod gostuju Jurić najefikasniji s 15 koševa.