Bedem – Vukovar 1991 – 2:1 (1:0)

Vukovar 1991 - Bjelovar Vukovar 1991 - Bjelovar Foto: Kery

Nogometaši Vukovara 1991 doživjeli su drugi uzastopni poraz. Bedem je u vodstvo došao već u 4. minuti susreta pogotkom Mate Bajića. Ključni trenutak utakmice dogodio se u 45. minuti susreta kada je zbog drugog žutog kartona isključen igrač Vukovara 1991 Marko Mišković. Međutim i s igračem manje Vukovar je izjednačio u 64. minuti susreta pogotkom Drage Ćorića iz slobodnog udarca. Domaćini su iskoristili brojčanu prednost i došli do drugog pogotka u 77. minuti susreta, strijelac je bio Ivan Validžić. Nakon 12 odigranih kola čak deset ekipa od 1. do 10. mjesta je unutar 5 bodova što prvenstvo čini izjednačenim i neizvjesnim.

Rezultati 12. kola: Marsonia – Koprivnica 2:0, Bjelovar – Croatia Đakovo 3:0, Oriolik – Čepin 2:0, Slavonija – Osijek 1:0, Međimurje – Belišće 6:0, BSK – Varteks 1:0, Bedem – Vukovar 1991 2:1, Slavija – Mladost 2:2.