Vukovar 1991 – BSK 1:4

Vukovar 1991 - Bjelovar Vukovar 1991 - Bjelovar Foto: Kery

Nogometaši Vukovara 1991 nisu uspjeli nastaviti pozitivan niz. Doživjeli su drugi poraz u prvenstvu na svom terenu od BSK Bijelo Brdo. Gosti su poveli već u 3. minuti susreta pogotkom Pačara. Na 0:2 povisio je Popović u 11. minuti susreta. Utakmica je bila riješena već u 26. minuti susreta kada je na Ciprić povisio na 0:3. Nadu domaćinu donosi Žaja autogolom za 1:3 u 49. minuti. Konačan rezultat 1:4 postavio je Žigri u 74. minuti susreta. U sljedećem kolu igra se županijski derbi gdje će Bedem ugostiti Vukovar 1991.

Rezultati 11. kola: Slavija – Marsonia 2:1, Mladost – Bedem 2:4, Vukovar 1991 – BSK 1:4, Varteks – Međimurje 0:4, Belišće – Slavonija 4:2, Osijek – Oriolik 1:0, Čepin – Bjelovar 3:0, Croatia Đakovo – Koprivnica 1:2.