Vukovar - Baranja 35:29

Vukovar - Tvin Virovitica Vukovar - Tvin Virovitica Foto: Kery

Rukometašice Vukovara stigle su do treće pobjede ali put do pobjede nije bio lagan. Gošće su povele na otvaranju utakmice 0:2, Vukovar je sredinom prvog poluvremena uspio poravnati rezultat na 6:6, pa i povesti 7:6, međutim gošće pred kraj poluvremena imaju vodstvo 11:14, no na odmor se ipak odlazi s 14:14. U drugom poluvremenu Vukovar je zaigrao bolje i prešao u vodstvo, gošće su poravnale sredinom drugog poluvremena na 24:24, serijom od 4 pogotka Vukovar odlazi na 28:24 i do kraja utakmice tu je prednost povećao na 35:29. Najbolji strijelac u redovima Vukovara bila je Marija Matasović s 9 pogodaka, Bojčić, Granat i Trbojević dale su po 6 pogodaka, Dragojević 4, Damjanović 3 i Matota 1 pogodak. Kod gošći Pope je postigla 9 pogodaka.

Rezultati 4. kola: Đurđevac – Multinorm Cerna 35:39 , Osijek – Bjelovar 2 44:31, Brod – Zelina 22:22, Podravka 2 Lino – Koka 2 30:19, Vukovar – Baranja 35:29, Tvin Virovitica – Đakovo 30:27.