Odbojka: Vukovar – Mladost 1:3

Vukovar - Mladost Vukovar - Mladost Foto: Kery

Odbojkašice su Vukovara imale prigodu pobijediti Mladost i izboriti treću utakmicu u borbi za finale. Međutim, gošće su bile za nijansu bolje i osigurale su prolaz u finale. Vukovar je dobio prvi set uvjerljivo 25:19. Drugi je set bio neizvjestan, kod rezultata 22:23 Vukovar promašuje čisti poen i daje prednost Mladosti koja to koristi i dobiva drugi set s 22:25. U trećem setu su odbojkašice Vukovara "potonule", Mladost je dobila 10:25. Vukovar je sve mogao ispraviti u četvrtom setu. Imale su vodstvo 20:17 ali se ušlo u neizvjesnu završnicu gdje je Mladost bila bolja dobivši set 26:28 za pobjedu od 3:1. U drugom polufinalnom susretu Poreč je pobijedio Marinu Kaštelu s 3:2, kako je u prvoj utakmici Poreč slavio u Kaštelama 3:0 u finalu će igrati Mladost i Poreč.